Hiper
Hiper KM-040 Mikrofonlu Kulaklık


Kablo kopmalarına karşı “ip kablo”

Hiper’in kablo sorunlarına karşı mükemmel çözümü KM-040 sert yapılı 180 cm boyutundaki ip kablosu ile kopmaların önüne geçiyor. İp kablo kulaklık altından başlayıp konnektörlere kadar uzanarak kablonun her tarafında sağlamlık sunar. 

Kulağı kaplayan yapı
Hiper KM-040’ın kulakları kapatacak şekilde tasarlanmış yapısı dışarıdan gelen sesleri engelleyerek dinlediğiniz müziğin ya da izlediğiniz filmin keyfine varmanızı sağlarken süngerli yapısı kulağı rahatsız etmeden uzun süre kullanmanıza olanak tanır.

Kablo üzerinde bulunan ses kontrol ve mikrofon ile kontrol sizde
Hiper KM-040’ın kablosunda bulunan ses kontrol tekerleği izlediğiniz filmlerdeki ya da dinlediğiniz müziklerdeki ses seviyesini kolayca ayarlamanızı sağlayarak rahatlık ve kolaylığı bir arada sunar. Ayrıca ses kontrol tekerleği ile aynı bölmede bulunan mikrofonun ise kablo üzerinde olması ürünün şıklığına katkıda bulunur.
Geniş frekans aralığı ile daha net sesler
Standart kulaklıkların 20Hz-20kHz frekans aralığının aksine KM-040’ın 16Hz-20kHz lik aralığı sayesinde sesler özellikle 3kHz bandında güçlendirilerek iletilir. Bunun neticesinde hem düşük hem de yüksek frekanslardaki baslarda ve tizlerde maximum ses kalitesine ulaşılmış olur.