Hiper HP-NSU68M4A Networking USB 2.0 Server
Hiper
Hiper HP-NSU68M4A Networking USB 2.0 ServerBilişim sektörünün öncü markası HIPER ’den süper bir ürün daha!
Bilişim Sektörünün öncülerinden HIPER farklı ve kullanışlı bir ürünü daha kullanıcıların hizmetine sunuyor. HIPER HP-NSU68M4A NETWORKING USB 2.0 SERVER. Mevcut kablolu ya da kablosuz ağ bağlantısı üzerinde kullanılan USB aygıtları bir bilgisayara bağımlı kalmadan ağ üzerinden kullanabilirsiniz. Medya Player, Flash Bellek, Hard Disc,
Kart okuyucu, Webcam, USB Hoparlör, USB Printer, Scanner vb. Paylaşmak istediğiniz USB aygıtlarınızı herhangi bir USB HUB ile paylaşabilmek HIPER HP-NSU68M4A NETWORKING USB 2,0 SERVER ile artık çok kolay.

USB aygıtlarınızı network üzerinde bilgisayarınızdan bağımsız paylaşın!
USB aygıtlarınızı kullanmak için bir bilgisayara bağlamak veya diğer kullanıcılar için bilgisayarınızı açık bırakmak yerine herhangi bir USB HUB ile 4 adet USB aygıta kadar bilgisayara bağımlı kalmadan kullanabilecek ve paylaşa bileceksiniz. Dilediğinizi seçin, dilediğinizi kullanın. DHCP Client özelliği ile bilgisayar gibi davranarak size büyük kolaylık ve zaman kazandırır. 

 


Kullanımı kolay web arayüzü ile 
Cihaza USB Hub kullanarak bağlanan 4 adet aygıtınızın o anki durumları hakkında online bilgi sahibi olabilir, kullanımda olan aygıtları görebilirsiniz. USB bağlantı teknolojisi kullanan aygıtınız, bağlı olan aygıtlardan herhangi biri üzerinde aynı anda tek kullanıcıya destek vermektedir. Eğer kullanmak istediğiniz aygıt meşgul ise o aygıtı kullanan kişiye “Bağlantı Kesme İsteği” gönderebilirsiniz.

Paylaşımda olan aygıtlarınızı görebilir, durumları hakkında online bilgi sahibi olabilirsiniz
USB Serverınıza bağlı olan aygıtları görebilir durumları hakkında online bilgi sahibi olabilir, Kullanmak istediğiniz aygıt meşgul ise o aygıtı kullanan kişiye kesme isteği gönderebilirsiniz.

Web tabanlı yönetimle değişiklik ve problemlere anında müdahale!
Ürünle birlikte gelen yazılımı aygıtınızı kullanmak isteyen bilgisayarlara yükledikten sonra aygıtınıza, sahip olduğu DHCP özelliği ile otomatik almış olduğu IP adresi üzerinden herhangi bir web browser ile ulaşabilirsiniz. Aktif ya da pasif olan aygıtları görebilirsiniz Ayrıca istenmeyen müdahaleleri engellemek için web programına şifre de koyabilirsiniz.

Özellikleri ve Kullanım Alanları Saymakla Bitmez!

External HDD veya USB Belleklerinizi Dosya sunucusu gibi kullanın. Ağ üzerinden yedekleme yapın ve Depolama amaçlı kullanın. Normal USB kameranızı, IP kamera olarak Direkt bilgisayarınıza bağlıymış gibi kullanın. Üstelik sadece siz değil. Ağ üzerindeki bütün bilgisayarlar. USB yazıcınızı ağ üzerinden paylaşımla kullanan diğer kullanıcılar yüzünden bilgisayarınızı açık bırakmak zorunda kalmayın. Kart Okuyucu Aygıtınızı Paylaşın, USB Multimedya Aygıtlarınızı Kolayca Paylaşın

 Özellikler: 
Desteklediği İşletim Sistemleri Windows2000 / XP / Vista / Windows7
LPR Yazıcı Desteği Windows2000/XP/ Vista / Windows7 / MacOSX Bonjour
Network Protokol TCP/IP, LPR, DHCP
Ethernet Girişi 1 ADET RJ45 10/100 Mbps.
USB Girişi 1 ADET USB2.0 (USB1.1 UYUMLU)
Standartlar 10/100 Base Ethernet, TCP/IP, http Server, LPR , Bonjour Search, DHCP, Auto MDIX, USB2.0 High Speed,UPnP
Yönetim Web Arayüz, Windows Programları