Hiper MK3031 Masaüstü Mikrofon
Hiper
Hiper MK3031 Masaüstü Mikrofon


180 Derecelik ayarlanabilir açı

Hiper MK3031 mikrofon masaüstüne sabitleyebileceğiniz özel, silindir şeklindeki ayağı sayesinde oynamalara veya titremelere son veriyor. Ayak üzerinde bulunan gövde kısmının 180 derece dönebildiği ürün şık görünüşü ile de dikkat çekmektedir ve bu ayak dilediğiniz takdirde çok rahat bir şekilde çıkarılıp tekrar takılabilir.

Gövdesinde bulunan açma kapama tuşu ile kullanım rahatlığı sağlar
Mikrofon gövdesinde bulunan açma kapama tuşu sayesinde muadillerinde çok nadir rastlanan işlevselliğini ön plana çıkarmaktadır. 180 cm'lik kablosu ile özellikle notebook kullanıcılarının kabusu olan klavye takımı üzerindeki mikrofona bağlı kalmadan gönül rahatlığı ile kullanabileceksiniz. Dilediğiniz zaman oturduğunuz yerden sesi kesmek için bilgisayar ekranına ulaşmak yerine gövdedeki tuşu kapalı konumuna getirmeniz yeterli olacaktır. 

Sohbetin her anında maximum rahatlık
Skype’da, MSN’de, Yahoo Messenger'da, kısacası sesli sohbetin her anında kullanımı ile size rahatlık sunan MK3031 mikrofon tamamen siyah kaplı rengi ile şıklığını gözler önüne seriyor. Ayrıca özelliklerinden bulunan 'Gürültü Önleyici (Noise Canceling)' ile sesleri daha gerçekçi olarak karşı tarafa iletmeniz mümkün.

 
 
Ürün Özellikleri:

  • Duyarlılık  : 0dB = 1V/pa. 1Khz.
  • Directivity : Noise Cancelling
  • Empedans: 2000 Ohms
  • Akım Tüketimi: Max. 0.5 Ma
  • S/N Oranı  : 36dB