Hiper 2530W USB 3.0 2.5” SATA Disk Kutusu
Hiper
Hiper 2530W USB 3.0 2.5” SATA Disk KutusuHIPER  2.5 inch USB 3.0 Sata HDD Kutusu

 Hiper USB 3.0 2.5 inch Disk Kutusu 5Gbps Veri Aktarım Hızında, Darbelere karşı Güvenli Veri Taşıma, Secure Drive ile İstenmeyen Erişimleri Engelleme, Alüminyum Gövdesi, Anti Statik ve Ergonomik Tasarımı, Orijinal Deri Kılıfıyla Göz Alıcı!


Super Speed USB 3.0 Teknolojisinin Gücü!

Verilerinizi SuperSpeed USB 3.0 arayüzü özelliğine sahip ürün ile USB 2.0’dan çok daha hızlı ve güvenle saniyeler içinde aktarın, zaman kazanın.


Secure Drive ile Verilerinizi İstenmeyen Yetkisiz Erişimlerden Koruyun!

Hiper USB 3.0 2.5” Disk Kutusunda ürünle birlikte CD ‘de sunulan Lisanslı Secure Drive yazılımıyla verilerinizi istenmeyen meraklı gözlerden, yetkisiz erişimlerden koruyun.


Isıya ve Darbelere Karşı Etkin Koruma! Ergonomik ve İnce Tasarım

Özel alaşımlı alüminyum gövdesi sayesinde içindeki diskte oluşan ısıyı ortama dağıtarak geç ısınmasını sağlar. Çabuk soğuma özelliğine sahiptir. Anti statiktir, verilerinizi statik elektrikten korur. 2.5 inch sata diskinizi kolaylıkla takıp çıkarabilirsiniz, Orijinal deri kılıfı ile disklerinizde sarsıntı ve darbelere karşı maksimum koruma sağlar. Ergonomik tasarımıyla cepte dahi kolaylıkla taşınabilir. Siz de Hiper USB 3.0 2.5” Disk Kutusuile Bilgisayarınızı değil verilerinizi taşıyın.


Teknik Özelikleri:

  • Super Speed USB 3.0 Arayüz (USB 2.0 ve 1.1 ile tam uyumlu)
  • 2.5” Sata I/II diskleri destekler.
  • Hot Swap ve tak çalıştır (Plug&Play) özelliği.
  • Özel Usb power kablosu ile ek güç sağlayabilme.
  • 2 Terabyte ‘a kadar disk desteği.
  • Windows2000 / XP / Vista / Windows7(32-64 bit) Sistemlerde otomatik Çalışır.