Hiper USB 2.0 UGA Audio Multi Display Adapter
Hiper
Hiper USB 2.0 UGA Audio Multi Display Adapter


USB Çıkışından 1920x1080 Çözünürlükte Kaliteli Görüntü Aktarın!
Yepyeni harika bir ürün olan HIPER USB 2.0 UGA AUDIO MULTI DISPLAY ADAPTER Masaüstü ya da dizüstü bilgisayarınızın USB çıkışından DVI, VGA, HDMI çıkış ile yüksek kalitede 1920x1080 piksele kadar kaliteli görüntü, ses aktarabilirsiniz. Yüksek Çözünürlükte Ekran Kartı ve Ses Kartı İkisi Bir Arada Üstelik USB!

Masaüstü ya da Dizüstü bilgisayarınızda bulunan boş bir USB 2.0 arabirimi üzerinden çalışır. Yüksek çözünürlükte ekstra görüntüye ihtiyaç duyanlar, Masaüstü ya da dizüstü bilgisayarının ekran kartı arızalı veya yetersiz olanlar için ideal bir üründür. DVI, VGA, HDMI destekleyen USB 2.0 UGA AUDIO MULTI DISPLAY ADAPTER kutu içeriğinde gelen altın uçlu dönüştürücü aparatları ile her çeşit ekran modeline uygun tasarlanmıştır.
Çok Amaçlı Kullanım!
UGA USB Ekran Kartı bir bilgisayar üzerinde 6 adet aynı anda kullanılabilir. Buda 6 farklı ekranda 6 farklı görüntü demektir. Bu nedenle hemen her türlü görüntü ihtiyacınızı rahatlıkla karşılar.

  • Grafik tasarımı alanında çalışanlar Photoshop, Corel Draw gibi uygulamaları kullanırken Paletleri bir ekranda, görüntüyü diğer ekranda kullanarak daha rahat ve profesyonel çalışabilirler.
  • Birkaç farklı siteden aynı anda haber izlemek isteyenler.
  • Muhasebeciler (Programın birden fazla modülünü Birden fazla kullanıcı adı ile 2 veya daha fazla monitörde kullanabilirler.)
  • Eski model bilgisayarından daha kaliteli ve yüksek çözünürlüklü görüntü almak isteyenler.
  • Borsa takipçileri (Birkaç farklı ekranda işlemleri takip ederken aynı anda çalışmaya devam edebilirler.)
  • Bir ekranda film izlerken diğer ekranda diğer ekranda e-posta, MSN, Facebook, Twitter gibi uygulamaları kullanabilirsiniz.
UGA USB Ekran Kartının kullanım alanları ve özellikleri yukarda saydığımız örnekler dışında buna benzer yüzlerce program ve uygulamada rahatlıkla kullanılabilir.


Extended Mod, Mirror Mod ve Primary Görüntü Modlarını Destekler

  • Extended Mod (Genişletilmiş) : Masaüstü çalışma alanınızı uzatarak ekstra çalışma alanı elde edebilir, farklı uygulamaları 2 ayrı monitörde kullanabilirsiniz.
  • Mirror Mod (Çoklu) : Masaüstünüzü 6 farklı monitöre aynı anda çoklayabilirsiniz. Siz birinde çalışırken müşterileriniz veya çalışanlarınız diğer monitörlerden sizi izleyebilir. Aynı anda 6 monitöre aynı görüntüyü aktararak vitrininizde farklılık yaratabilirsiniz.
  • Primary Mod:Daha büyük görüntüye ihtiyaç duyduğunuz anlarda an ekranınız olarak da kullanabilirsiniz.
Çok Amaçlı İşlevsellik, Kaliteli Görüntü!
Çok amaçlı kullanım sunan ürününüz aynı zamanda kaliteden de ödün vermemektedir. Kutu içeriğinde gelen tüm çevirici, aparat ve konektörlerin çıkış uçları altındır. En iyi iletken olan altın uçlar sayesinde daha yüksek kaliteli görüntü ve ses elde edebilirsiniz. Küçük Boyutları sayesinde dizüstü bilgisayarınızla oldukça kolay taşınır.
Bütün İşletim Sistemlerine Uyumludur!
USB 2.0 UGA AUDIO MULTI DISPLAY ADAPTER yaygın kullanılan bütün işletim sistemleri üzerinde hem ekran kartı, hemde ses kartı olarak kullanılabilir ve sorunsuz çalışır. (Windows2000, XP (32Bit), Vista (32-64 Bit), Windows7 (32-64 Bit), Apple OS X – Tiger 10.4.11, Leopard 10.5.6, Linux)
Teknik Özellikleri:

Çözünürlük Desteği 1080p(1920x1080) - UXGA(1600x1200) @60Hz 32-bit
Bağlantı Sayısı 6 Eş Zamanlı Görüntü
Çıkışlar DVI/VGA/HDMI ve Ses Giriş/Çıkış
OS Desteği Windows2000, XP (32Bit), Vista (32-64 Bit), Windows7 (32-64 Bit), Apple OS X 
3D Arayüz Desteği Var (Aero)
 
Kutu İçeriği:

1 Adet USB 2.0 Ekran Kartı
1 Adet Kullanma Kılavuzu
1 Adet Sürücü Cd’si
1 Adet USB 2.0 kablosu
1 Adet DVI – VGA Dönüştürücü
1 Adet DVI – HDMI Dönüştürücü
1 Adet Ses Adaptörü (RCA*2)