Hiper
Hiper KM-030 Mikrofonlu Kulaklık


Kablo kopmalarına karşı sarmal yapılı “sert plastik kablo”

Hiper’in kablo sorunlarına karşı mükemmel çözümü KM-030 sert yapılı 180 cm boyutundaki sert plastikten yapılmış kablosu ile kopmaların önüne geçiyor. Sert plastik kablo kulaklık altından başlayarak konektörlerin ayrılacağı noktaya kadar uzanarak kablonun her tarafında sağlamlık sunar. Kablonun belirli bölümünde sarmal olarak tasarlanmış yapısı ürünün şıklığına şıklık katıyor.
 
Kulağı kaplayan ve dış cephesi fırçalanmış yapı
Hiper KM-030’un kulakları kapatacak şekilde tasarlanmış yapısı dışarıdan gelen sesleri engelleyerek dinlediğiniz müziğin ya da izlediğiniz filmin keyfine varmanızı sağlarken süngerli yapısı kulağı rahatsız etmeden uzun süre kullanmanıza olanak tanır. Dış cephesi fırçalanmış yapısı ile kalitesinin yanında görselliği ile de ön plana çıkmaktadır.
 Kablo üzerinde bulunan ses kontrol ve mikrofon ile kontrol sizde
Hiper KM-030’un kablosunda bulunan ses kontrol tekerleği izlediğiniz filmlerdeki ya da dinlediğiniz müziklerdeki ses seviyesini kolayca ayarlamanızı sağlayarak rahatlık ve kolaylığı bir arada sunar. Ayrıca ses kontrol tekerleği ile aynı bölmede bulunan mikrofonun ise kablo üzerinde olması ürünün şıklığına katkıda bulunur.
 Geniş frekans aralığı ile daha net sesler
Standart kulaklıkların 20Hz-20kHz frekans aralığının aksine KM-030’un 16Hz-20kHz lik aralığı sayesinde sesler özellikle 3kHz bandında güçlendirilerek iletilir. Bunun neticesinde hem düşük hem de yüksek frekanslardaki baslarda ve tizlerde maximum ses kalitesine ulaşılmış olur.