Hiper
Hiper Mini Capsule Speaker


3.5mm konektör ile her şeye uyumlu

Hiper Capsule Speaker; masaüstü PC’den notebooka cep telefonuna, televizyondan, DVD playera kadar 3.5mm’lik ses çıkışına sahip tüm ürünlerle kullanılabilir. 2.4W’lık ses çıkışı sunan Capsule Speaker’ın 3.5mm’lik bağlantı kablosunu kullanmadığınız zamanlarda altında bulunan şeride sarabilirsiniz. 

Süper küçük boyut-Süper performans
Diğerlerinin aksine görüntüsü ile adından da anlaşılacağı gibi kapsülü andıran Hiper Capsule Speaker küçük boyutuna rağmen üstün ses kalitesi ile dikkat çekiyor. 3.5cm yüksekliğindeki bu küçük dev verdiği ses kalitesi ile sizleri çok şaşırtacak. Tam şarj ile yaklaşık 3 saate kadar çalışabilen Capsule Speaker boyutun performans ile nasıl ters orantılı olabileceğini gözler önüne seriyor. 

Her yerde yanınızda
Kendinden şarjlı olması ve extra bir kabloya ihtiyaç duymaması, küçüklüğü ile birleşince, ürünü cepte kolayca taşıyabilir, gittiğiniz her yere hiçbir rahatsızlık hissetmeden yanınızda götürebilirsiniz. 360 dereceye yayılan ses etkisi ile Capsule Speaker müziğin her tarafa eşit şekilde dağılmasını sağlar. 

Iphone, Ipod ve bir çok marka cep telefonu ile uyumlu
Kutu içerisinden çıkan ve 3.5mm konektör ile bağlantı sağlayan adaptörler sayesinde Iphone ve Ipod dahil olmak üzere Samsung, Sony Ericsson ve Nokia markalı cep telefonları ile kullanabileceğiniz Capsule Speaker’ın  çalışma anında ve şarj süresinde yanan LED ışığı cihazın çalışıp çalışmadığı hakkında size bilgi verir.