Hiper
Hiper NC-1550 120mm Fanlı Notebook Soğutucu


Ultra sessiz ve etkili soğutma

Hafif ve taşınabilir Hiper NC-1550 soğutucu, kutu içerisinden çıkan USB kablosu ile bilgisayarınızın slotundan  güç alan, ultra sessiz 12cm fan maximum 24 dBA’lık çok düşük bir ses seviyesine sahiptir. Fan duyulmayacak kadar sessiz çalışırken,  mükemmel hava akımı ve soğutma sağlar. Hiper NC-1550’nin üstün soğutma performansı sayesinde bilgisayarınız hep serin kalır ve kullanım ömrü uzar.
 
Eğimli yapısı ile rahat kullanım

Hiper NC-1550 soğutucu özel tasarımı ile notebookunuza bileklerinizi rahatlatacak bir eğim sağlamaktadır. Bu eğim sayesinde hem notebook ekranını yükseltip göz seviyenize yaklaştırmış hem de klavyeyi daha ergonomik olan hafif eğimli şekilde kullanmış olursunuz. 
 
120mm Fan

Hiper NC-1550’nin orta bölmesinde bulunan 120mm çapındaki eşsiz, devasa fanı bilgisayarınıza benzersiz bir serinlik sunarken, maximum performans almayı hedefler. Çalışır durumda yanan mavi LED’li ışıklar ile performansının yanında şıklığı ile de dikkatleri üzerine çeker.

Titreşim önleyici plastik destek ayakları

Hiper NC-1550’nin sağlam ve hareketsiz durması için tasarlanmış olan plastik ayaklar titreşimi önlemektedir. Bu ayaklar soğutucu ile notebook arasında bir boşluk oluşturarak notebookunuzun soputucudan alacağı havayı maximum düzeye çıkarır.
 
2 adet USB slot

Hiper NC-1550’nin arka bölümündeki 2 adet USB slot kullanıcılara soğutucuyu bağladıktan sonra extra 1 slot kullanma imkanı verir. Portları kolay erişim için soğutucunun arka bölümüne yerleştirilen NC-1550’nin açma kapama tuşu ile kontrolü elinizin altında..