Hiper
Hiper NC-1510 200mm Fanlı Notebook Soğutucu


Ultra sessiz ve etkili soğutma

Hafif ve taşınabilir Hiper NC-1510 soğutucu, kutu içerisinden çıkan USB kablosu ile bilgisayarınızın slotundan  güç alan, ultra sessiz 12cm fan maximum 24 dBA’lık çok düşük bir ses seviyesine sahiptir. Fan duyulmayacak kadar sessiz çalışırken,  mükemmel hava akımı ve soğutma sağlar. Hiper NC-1510’un üstün soğutma performansı sayesinde bilgisayarınız hep serin kalır ve kullanım ömrü uzar.
 
Eğimli yapısı ile rahat kullanım
Hiper NC-1510 soğutucu özel tasarımı ile notebookunuza bileklerinizi rahatlatacak bir eğim sağlamaktadır. Bu eğim sayesinde hem notebook ekranını yükseltip göz seviyenize yaklaştırmış hem de klavyeyi daha ergonomik olan hafif eğimli şekilde kullanmış olursunuz. Göz alıcı  tasarımı ile zerafetin de bir göstergesidir.

200mm Fan
Hiper NC-1510’un orta bölmesinde bulunan 200mm çapındaki eşsiz, devasa fanı bilgisayarınıza benzersiz bir serinlik sunarken, maximum performans almayı hedefler. Çalışır durumda yanan mavi LED’li ışıklar ile performansının yanında şıklığı ile de dikkatleri üzerine çeker.
 
Titreşim önleyici sünger destek
Hiper NC-1510’un sağlam ve hareketsiz durması için tasarlanmış olan sünger destekler titreşimi önlemektedir. Bu destekler soğutucu ile notebook arasında bir boşluk oluşturarak notebookunuzun soputucudan alacağı havayı maximum düzeye çıkarır.