Hiper
Hiper NC-1530 3x60mm Fanlı Notebook Soğutucu


Ultra sessiz ve etkili soğutma

Hafif ve taşınabilir Hiper NC-1530 soğutucu, kutu içerisinden çıkan USB kablosu ile bilgisayarınızın slotundan  güç alan, ultra sessiz 3 adet 60mm fana sahiptir. Fan duyulmayacak kadar sessiz çalışırken,  mükemmel hava akımı ve soğutma sağlar. Hiper NC-1530’un üstün soğutma performansı sayesinde bilgisayarınız hep serin kalır ve kullanım ömrü uzar.
 
Eğimli yapısı ile rahat kullanım
Hiper NC-1530 soğutucu özel tasarımı ile notebookunuza bileklerinizi rahatlatacak bir eğim sağlamaktadır. Bu eğim sayesinde hem notebook ekranını yükseltip göz seviyenize yaklaştırmış hem de klavyeyi daha ergonomik olan hafif eğimli şekilde kullanmış olursunuz. 
 
3 Adet 60mm fan
Hiper NC-1530’un 3 farklı noktasına yerleştirilmiş 60’ar mm çapındaki eşsiz,  fanları bilgisayarınıza benzersiz bir serinlik sunarken, maximum performans almayı hedefler. Çalışır durumda yanan mavi LED’li ışıklar ile performansının yanında şıklığı ile de dikkatleri üzerine çeker.
 Titreşim önleyici sünger destek
Hiper NC-1530’un sağlam ve hareketsiz durması için tasarlanmış olan sünger destekler titreşimi önlemektedir. Bu destekler soğutucu ile notebook arasında bir boşluk oluşturarak notebookunuzun soputucudan alacağı havayı maximum düzeye çıkarır.