Hiper
Hiper HPR-30 Radyolu/Kart Okuyuculu Hoparlör


Hem radyo, hem speaker

Hiper’in en yeni ürün gruplarından olan HPR-30 radyolu speaker, kutu görünümü ile dikkat çekiyor. Her iki yanında bulunan 3er Watt’lık subwooferlar ile yüksek performans alırsınız. Şarj edilebilir bataryası ile her an yanınızda bulundurma imkanına sahip olduğunuz Hiper HPR-30 ile hiçbir kabloya ihtiyaç  duymadan, evde, arabada, parkta, bahçede, piknikte müziği siz neredeyseniz oraya taşır.
 
LCD ekranlı
Ön yüzünde bulunan büyük mavi ekranlı LCD ile radyo frekansı ayarlarını yapabilir, bulunduğunuz mod ile ilgili bilgi alabilir veya ekranın hemen üstünde bulunan ses açma ve kapama tuşları ile hoparlörün ses şiddetini ayarlayabilirsiniz. Aynı zamanda tarih ve saati görebileceğiniz ekran ile işlemleriniz artık daha kolay..
 
USB bağlantı ve SD kart girişi
Hoparlörün ön  yüzünde bulunan USB bağlantısı SD kart girişi ile depoladığınız müzik dosyalarınızı oynatabilirsiniz. Aynı zamanda LCD ekranın üstünde bulunan tuşlar ile, önceki/sonraki şarkıya tek tuşla geçiş yapabilir, şarkıyı geri/ileri sarabilir ya da durdurabilirsiniz.
 
Iphone, Samsung ve Nokia marka cep telefonları ile uyumlu
Kutu içerisinden çıkan 3 çeşit aparat ile Iphone, Samsung ve Nokia markalı cep telefonlarına uyum sağlayabilen HPR-30 müziği her an yüksek ses kalitesi ve yüksek ses şiddetiyle dinlemek isteyen kullanıcılar için tasarlanmıştır.
 
Uzaktan kumandası ile kontrol sizde
Hiper HPR-30’un kutu içerisinden çıkan küçük ve şık uzaktan kumandası ürünü rahat ve kolay kullanmak amacıyla üretilmiştir. Speaker yanınızda olmasa bile uzaktan kontrol edebilir, işlem yapabilirsiniz. Özellikle yatarken dinlediğinizde şarkıyı değiştirmek ya da uyku moduna geçmek için tek tuş yeterlidir.
 
Şarj edilebilir batarya
Hiper HPR-30’un şarj edilebilir bataryası ile her yerde 4 saate kadar müzik keyfine devam edebilirsiniz. Kutu içerisinden çıkan USB bağlantılı şarj adaptörü ile 4-5 saat şarj ettikten sonra hatta şarj ederken HPR-30’u rahatlıkla kullanabilirsiniz.