HIPER 3012 BS ATX SİYAH/GÜMÜŞ AIRDUCKLI 250W
Hiper
HIPER 3012 BS ATX SİYAH/GÜMÜŞ AIRDUCKLI 250WŞıklık ve Estetiği bir arada barındıran Hiper’in gözdesi 3012BS

Hiper 3012BS özel kıvrımlı hatları ve çalıştığı andan itibaren yanan LED ışıkları ile evde veya ofiste şıklık ve performansı bir arada size sunuyor. Ön panelin alt kısmının ön tarafa doğru çıkıntılı gümüş renginde ve panelin orta bölmesinin silindir şeklindeki LED ışık ile aydınlatılmış olduğu 3012BS gözlerinize de hitap ediyor. LED ışıkların çalışır durumda 3 farklı renge dönüştüğü 3012BS masaüstünüze şıklık getiriyor.

 
Giriş seviyesinin kraliçesi, benzerlerinin öncüsü..
Ön panelin orta bölümünde güç ve reset tuşları ile 2 adet USB ve kulaklık, mikrofon girişleri bulunuyor. Reset tuşu yanlış dokunmalardan kaynaklanan veri kayıplarını önlemek için daha küçük boyutta ve yüzeyden farklı konumda üretilmiştir.
 
Sisteminizi nasıl serinleteceğiniz size kalmış..
Hiper 3012BS’nin arka panelinde PC bileşenlerinin etkili soğutulması için 8cm’lik egzos fanı bulunmaktadır. Soğutmanın etkisini artırmak için 12cm’e kadar genişletilebilen ve ayrıca yan panelde bulunan ve ekran kartı üzerine denk gelen airduck ile sisteminizi nasıl serinleteceğiniz size kalmış. 250W PSU ile birlikte gelen 3012BS kasa 3 adet 5.25” ve 7 adet 3.5” lik yuvaları ile fiyat-performans kategorisinde öncü rolü oynuyor.
Yuvarlatılmış iç hatları ile montaj kolaylığı..

Kasaların iç yapısında, montaj sırasında el kesilmelerine neden olan keskin hatlar Hiper 3012BS’de kontrol altına alınmıştır. İç hatları yuvarlatılmış olan Hiper 3012BS’yi montajda güvenle kullanabilirsiniz. Ayrıca 20+4 pin çeviricisi ile hem eski hem de yeni anakartlara tam uyum sağlar.