Hiper
HIPER 3013 BS ATX SİYAH/GÜMÜŞ AIRDUCKLI 250W


Özel tasarım güç ve reset butonu ile kasada zerafet arayanlara 3013BS

Hiper’in giriş seviyesi kasalarda iddiasını gözler önüne seren kasalardan biri olan 3013BS özel dikdörtgen şeklinde tasarlanıp alt alta sıralanmış güç ve reset butonları ile bu butonların hemen çevresini kaplayan ızgaralı yapı kasada zerafet arayan kullanıcılar için tasarlanmıştır. USB girişlerinin hemen altından başlayarak öne doğru hafif çıkıntılı olarak gelen kasa yapısı ile bu zerafetini bir kez daha gözler önüne seriyor.
 


Giriş seviyesinde şıklık ve sadelik arayanlara
250W PSU’su ile birlikte gelen 3013BS kasa 3 adet 5.25” ve 7 adet 3.5” lik yuvaları ile fiyat-performans kategorisinde ilk sıralarda yer alıyor. Ön panelin orta bölümünde güç ve reset tuşları ile 2 adet USB ve kulaklık, mikrofon girişleri bulunuyor.
 
Sisteminizi nasıl serinleteceğiniz size kalmış
Hiper 3013BS’nin arka panelinde PC bileşenlerinin etkili soğutulması için 8cm’lik egzos fanı bulunmaktadır. Soğutmanın etkisini artırmak için 12cm’e kadar genişletilebilen ve ayrıca yan panelde bulunan ve ekran kartı üzerine denk gelen ızgaralı bölümde ister beraberinde gelen 8cm’lik fan, isterseniz de yine beraberinde gelen airduct’ı kullanabilirsiniz. Ön bölümde bulunan ve 12cm’e kadar fan takılmasına olanak tanıyan yuvası da siz kullanıcıların soğutma tercihinize sunulmuştur.
 
Yuvarlatılmış iç hatları ile montaj kolaylığı
Kasaların iç yapısında, montaj sırasında el kesilmelerine neden olan keskin hatlar Hiper 3013BS’de kontrol altına alınmıştır. İç hatları yuvarlatılmış olan Hiper 3013BS’yi montajda güvenle kullanabilirsiniz. Ayrıca 20+4 pin çeviricisi ile hem eski hem de yeni anakartlara tam uyum sağlar.