Hiper
HIPER HC12-HMC - HDMI/MICRO HDMI ÇEVİRİCİ

 


Tam Zamanlı Ses Ve Görüntü Aktarımı

HDMI görüntü kalitesi farkı özellikle 1080p gibi yüksek çözünürlüklerde daha bariz ortaya çıkmaktadır. HIPER ailesi olarak HIPER HC12-HMC -HDMI/MICRO HDMI Çevirici ürünümüzü yüksek kalite ucuz maliyet politikamızın bir sonucu olarak üreterek beğeninize sunuyoruz. HIPER HC12-HMC - HDMI/MICRO HDMI Çevirici ile akıllı telefonunuz, tabletiniz, ultrabook cihazlarınız, ve uyumlu kamera modelleriniz ile TV arasındaki bağlantıda tam zamanlı görüntü ve ses aktarımıyla film izlerken ve oyun oynarken keyif alacaksınız.
MİCRO HDMI Erkek (Type D) to HDMI Dişi (Type A)

Ürünün bir ucu micro HDMI Type D erkek çıkışa diğer ucu ise HDMI Type A dişi girişe sahiptir. HDMI giriş ve çıkışıyla uyumlu olduğu cihazlarda sorunsuz çalışır. Altın kaplama uçları kesintisiz ve yüksek iletkenlik sağlar.

Tüm Micro Hdmi Bağlantılara Uyumlu

HIPER HC12-HMC - HDMI/MICRO HDMI Çevirici  marka ve model ayrımı olmaksızın tüm HDMI çıkışlı cihazlarla uyumludur. Başta mobil telefonlarınız ve tablet cihazlarınız olmak üzere oyun konsollarıyla, ses sistemleriyle, Kameralarla, Oyun konsollarıyla, HDMI oynatıcılarla ve Projeksiyonlarla tam uyumlu olarak çalışmaktadır. Ürünümüzün bağlantı uçları yüksek kalitede veri aktarımı sağlamak amacıyla altın kaplama özel alaşımlı metalden üretilmiştir.

Mini Taşınabilir Tasarım

HIPER HC12-HMC - HDMI/MICRO HDMI Çevirici mini ölçülerde üretilmiştir. Ürünü yer kaplamayacağı için yanınızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Herhangi ekstra bir güç kaynağına ihtiyaç duymaksızın ürün giriş ve çıkışını uyumlu yuvalarına takar takmaz kullanabilirsiniz.
 
 

TEKNİK ÖZELLİKLER:


Garanti Süresi
Garanti                                2 Yıl
Bağlantı:
Bağlayıcı A                         1 - - HDMI(19 pin) Dişi
Bağlayıcı B                         1 –  Micro HDMI (19 pin) Erkek
Performans:
Maximum Çözünürlük      480i, 480p, 720p, 1080i, 1080p, 1440p, 2160p
Malzeme :
Kablo                                    PVC
Bağlantı noktaları               Altın Kaplama Metal