Hiper
HIPER T-220 ATX SİYAH 280W ATX KASA

İhtiyacınıza Yönelik Estetik Çözümler

Hiper T-220 ihtiyaca yönelik düşünülmüş sade ama şık çizgisiyle dikkat çekerken, özgün ön paneliyle de benzerleriyle farkını ortaya koyuyor. Birinci sınıf fırçalanmış metal kasa bulunduğu ortama da hava katıyor.  Ürün elbette sadece estetik görünmeyi hedeflemiyor. Aynı zamanda T-220 kasa bize soğutma ve kullanım kolaylığı olarak geri dönüyor.
 
 
 

 
 
 


Tüm Bağlantılar Elinizin Altında

Hiper T-220 kasada iki adet  USB2.0 yuvası başta olmak üzere  ses ve mikrofon girişleri ve power, reset tuşları kasa ile bütünlüğü bozmadan konumlandırılmıştır.  Bu pratik konumlandırma sayesinde Usb flash disk, hard disk, kulaklık, mikrofon, hoparlör olmak üzere onlarca cihazın bağlantısını rahatlıkla sağlayabilirsiniz.
 
 

Geniş iç hacim, yuvarlak hatlar ile kolay montaj

280W PSU’su ile birlikte gelen T-220 kasa fiyat-performans kategorisinde hemen ön plana çıkıyor.  Kasamızın geniş iç hacmi size çalışma kolaylığı sağlar. Bunun yanı sıra montaj esnasında oluşabilecek yaralanmaları önlemek için kenarlar özel olarak rulo şeklinde yuvarlatılmıştır. Böylece sağlıklı ve kolay montaj imkânı sağlanmıştır.
 

 

 Etkin soğutma sistemi

 
İyi bir bilgisayar kasasının temel olarak soğutma işlevinin çok iyi olması gerekmektedir. Hiper T-220 kasa bu ihtiyaca çözüm olarak üretilmiş özel bir kasadır. Arka panelde power supply üzerinde bulunan 8cm fanın haricinde PC bileşenlerinin etkili soğutulması için yine arka panelde 8 cm’lik fan yuvası bulunmaktadır. Soğutmanın etkisini artırmak için yan panelde de iki adet 8cm’lik fan yuvası daha siz kullanıcıların soğutma tercihinize sunulmuştur. Ayrıca yan panelin ızgaralı oluşu sağlıklı bir hava akışı sağlayarak kasa soğutmasına ciddi katkı sağlamıştır.
 
 
  

Ekonomik yüksek Performans

Hiper T-220 kasamız için 280W çıkış gücüne sahip power supply kullanılmıştır. Birçok PC kullanıcısı için yeterli olacak 280W power supply benzerlerinin çoğuna göre daha sessiz ve uzun ömürlüdür. Güçlendirilmiş kasa yapısı, 8 cm fanı ile ekonomik çözümün yanı sıra size performans sunuyor.


Teknik Özellikler:


Açıklama

Atx Kasa

Model

T-220

Boyutlar ( L x W x H )

(L)368*(W)173*(H)365mm

Renk

Siyah

Soğutma Sistemi

1x80mm power supply fan

Opsiyonel Fan

1xArka Panel, 2XYan Panel

Harici Yuvalar

2X5,25 / 4X3,5

Ön Panel Port

2XUSB 2.0, 1XAudio-Mic

Power Supply

280W

Power Çıkış Slotları

20+4pin, 3XSata, , 2X4pin