Hiper
HIPER T-222 ATX SİYAH 280W ATX KASAİhtiyacınıza Yönelik Estetik çözümler

Hiper T-222 ihtiyaca yönelik düşünülmüş sade ama şık çizgisiyle dikkat çekerken, özgün ön paneliyle de benzerleriyle farkını ortaya koyuyor. Birinci sınıf fırçalanmış metal kasa bulunduğu ortama da hava katıyor. Ürün elbette sadece estetik görünmeyi hedeflemiyor. Aynı zamanda T-222 kasa bize soğutma ve kullanım kolaylığı olarak geri dönüyor.
 
 
 
 

 
 

Tüm Bağlantılar Elinizin Altında

Hiper T-222 kasada dört adet  USB2.0 yuvası başta olmak üzere  ses ve mikrofon girişleri kasa ile bütünlüğü bozmadan konumlandırılmıştır.  Bu pratik konumlandırma sayesinde Usb flash disk, hard disk, kulaklık, mikrofon, hoparlör olmak üzere onlarca cihazın bağlantısını rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Reset ve güç düğmeleri ise kasanın ortasından aşağıya doğru özgün bir mimari çizgiyle oturtulmuş ve kasanın bütünlüğü içinde estetik çizgiye bir zenginlik katmıştır. 

Geniş iç hacim, yuvarlak hatlar ile kolay montaj

280W PSU’su ile birlikte gelen T-222 kasa fiyat-performans kategorisinde hemen ön plana çıkıyor.  Kasamızın geniş iç hacmi size çalışma kolaylığı sağlar. Bunun yanı sıra montaj esnasında oluşabilecek yaralanmaları önlemek için kenarlar özel olarak rulo şeklinde yuvarlatılmıştır. Böylece sağlıklı ve kolay montaj imkânı sağlanmıştır.
 
 
 Etkin soğutma sistemi

 
İyi bir bilgisayar kasasının temel olarak soğutma işlevinin çok iyi olması gerekmektedir. Hiper T-222 kasa bu ihtiyaca çözüm olarak üretilmiş özel bir kasadır. Arka panelde power supply üzerinde bulunan 8cm fanın haricinde PC bileşenlerinin etkili soğutulması için yine arka panelde 8 cm’lik fan yuvası bulunmaktadır. Soğutmanın etkisini artırmak için yan panelde de iki adet 8cm’lik fan yuvası daha siz kullanıcıların soğutma tercihinize sunulmuştur. Ayrıca yan panelin ızgaralı oluşu sağlıklı bir hava akışı sağlayarak kasa soğutmasına ciddi katkı sağlamıştır.
 
 


 

Ekonomik yüksek Performans

Hiper T-222 kasamız için 280W çıkış gücüne sahip power supply kullanılmıştır. Birçok PC kullanıcısı için yeterli olacak 280W power supply benzerlerinin çoğuna göre daha sessiz ve uzun ömürlüdür. Güçlendirilmiş kasa yapısı, 8 cm fanı ile ekonomik çözümün yanı sıra size performans sunuyor.


 

TEKNİK ÖZELLİKLER

Açıklama Atx Kasa
Grafik kart boyutu 330 mm kadar destekler
Model T-222
Boyutlar ( D x W x H ) D330*W175*H405
Renk Siyah
Soğutma Sistemi 1x80mm power supply fan
Opsiyonel Fan 1xArka Panel, 2XYan Panel
Harici Yuvalar 2X5,25 / 4X3,5
Ön Panel Port 4XUSB 2.0, 1XAudio-Mic
Power Supply 280W
Power Çıkış Slotları 20+4pin, 3XSata, , 2X4pin