Hiper
KM-3800 USB Multimedya Klavye


Kavisli yapı, şık görünüm

KM-3800 tuşların bulunduğu piano black kasası, multimedya tuşların mat siyah yapısı ile benzerlerinden çok daha farklı ve şık bir ürün olarak ön plana çıkmaktadır. Köşeleri yuvarlatılmış olarak dizayn edilen ürünün en çok kullanılan tuşlarının büyük tasarlanması, kullanım rahatlığını da beraberinde getirmektedir. Bunların yanı sıra sol ve sağ üst bölümde yer alan multimedya tuşların tasarımı masaüstünüze farklı bir hava katacaktır. 

Lazer baskılı, silinmeyen tuşlar

Butonların üzerinde benzerlerinin yapıştırma tuş takımının aksine, lazer teknolojisi ile üretilmiş tuş takımı bulunmaktadır. Bu sayede uzun süre kullanımda dahi tuşlar silinmez. Uzun ömürlü kullanım garantiler ve sizi yarı yolda bırakmaz.

9 Hot keys ile multimedia çözüm

Üst ve sol kısımlarda bulunan mültimedya tuşlar, işlemleri daha hızlı ve etkili yapmanıza olanak sağlar. Bu tuşlar sayesinde müzik dosyaları arasında geçiş yapabilir, ses kontrolü yapabilir (ses azaltma/arttırma ve kapatma), Outlook ve Explorer açabilirsiniz. Üstelik bunları tek bir tuş ile yapabilirsiniz.

Tak&kullan (Plug&Play)

Hiper KM-3800 Klavyenizi tak ve kullan özelliği ile herhangi bir kurulum gerektirmeden masaüstü yada dizüstü bilgisayarınızın USB portundan takarak kullanabilirsiniz.