Hiper MS2068 Hoparlör
Hiper
Hiper MS2068 USB Hoparlör


3.5mm konektör ile her şeye uyumlu

Hiper MS2068 multimedya hoparlör; masaüstü PC’den notebooka, televizyondan müzik çalara, DVD playera kadar 3.5mm’lik ses çıkışına sahip tüm ürünlerle kullanılabilir.  

Yan panelde bulunan ses kontrol tekerleği ile kontrol sizde
Hiper MS2068’in sadeliğinden şıklığından bir şey kaybetmemesi için hoparlörün yan tarafına konumlandırılmış ses şiddetini kontrol edebileceğiniz kontrol tekerleği bulunmaktadır. Ses kontrol tekerleğinin hemen üstünde bulunan kulaklık ve mikrofon çıkışı, görüntülü sohbetlerde sesi yalnızca kendiniz duymak istemeniz halinde, kulaklık ve mikrofon takmanıza olanak sağlamak amacıyla tasarlanmıştır.

Küçük boyut-Estetik görünüm
Küçük kasa yapısına oranla çok daha kaliteli ve güçlü ses veren MS2068, hafif arkaya yatık dizaynı sesin kulağa daha iyi gelmesini sağlar. MS2068’in sürücülerinin bulunduğu bölümü kaplayan ince siyah tül ürüne şıklık kazandırıyor. Ön paneli piano black kaplı ürünün power tuşu mavi LED ışık vererek şıklığına şıklık katar.

 
USB bağlantı
USB’den güç alarak çalışan Hiper MS2068’in 100Hz ile 20KHz arasında değişen frekans aralığı sesleri daha net duymanıza yardımcı olur. 3W’lık 2 tane hoparlör sayesinde 6W’lık ses çıkışı sunan MS2068’deki sürücüler manyetik korumalı olarak tasarlanmıştır.