Hiper CR3091 Kart Okuyucu
Hiper
Hiper CR3091Okunmayan kart kalmasın
Hiper 3091’in tüm kartlara uyumluluğu ile, SD’den Extreme MS’e kadar tüm kartları okumak artık mümkün. Yapmanız gereken tek şey kartı uyumlu olduğu bölmeye yerleştirmek. Gerisini Hiper 3091’e bırakın. Bu çok yönlü özelliği sayesinde Hiper'in en gözde ürünlerinden olan CR3091'i keyifle kullanabilirsiniz.


USB portuyla daha kullanışlı
Hiper 3091 sadece kartları okumakla kalmaz, USB portuyla kullanımı kolaylaştırır, hayatı kolaylaştırır. USB 2.0’ı destekleyen yapısı ve 600-900 Kb/sn data hızı veri transferlerinde zaman kazanmanızı sağlar. Dilerseniz takılı USB belleğiniz ile yine takılı bir kart arasında veri transferi yapabilirsiniz.


 


Plastik kasa yapısıyla daha hafif
Hiper 3091’in dayanıklı, sert ve bunlara rağmen hafif kasası zaten ağır olan kasanızı sizin için daha fazla zorlaştırmaz. 3.5” boyutu ile kasanız ile mükemmel bir uyum içinde çalışır. Kasanıza extra görsel zenginlik ve işlevsellik sunar.

 
Cep telefonu, fotoğraf makinesi ve kameranıza sıkışıp kalmayın
Hiper CR7081’in çok yönlü kart okuma özelliği sayesinde, cep telefonu, fotoğraf makinesi, kamera veya buna benzer kayıt cihazlarından yaptığınız kayıtları kart aracılığı ile okuyucudaki uygun slota yerleştirerek bilgisayarınıza atabilirsiniz. Dilerseniz kart okuyucuyu USB bağlantısı sağlayan herhangi başka bir görüntü aktarım cihazına bağlayıp TV'den de resimlerinizi veya videolarınızı yönetebilirsiniz.