Hiper CR1241 Kart Okuyucu
Hiper
Hiper CR1241


Tak ve Çalıştır

Hiper CR1241’in Tak ve Çalıştır özelliği ile güncel işletim sistemlerinde hiçbir sürücü yüklemesine gerek duymadan çalışabilen kart okuyucu, micro SD tipindeki kartlara uyum sağlar. USB arabirimine takıldığı andan itibaren okuma yapılırken aydınlanan LED ışığı okuyucunun o anda aktif olup olmadığı hakkında bilgi verir.

Micro SD’ye uyumlu giriş
Diğer kart okuyucuların aksine Hiper CR1241’in Micro SD’ye uyumlu slotu ürünü benzersiz yapan en önemli özelliğidir. Yapmanız gereken tek şey kartı slota yerleştirmek. Gerisini Hiper CR1241’e bırakın. USB 2.0’ı destekleyen yapısı ve 600-900 Kb/sn data hızı veri transferlerinde zaman kazanmanızı sağlar. Micro SD karta adaptörsüz giriş sağlayabilen ürün bu yönüyle diğer kart okuyucuların adaptör gerektirmesine karşın bir avantaj sağlıyor.
 
Küçük dev
Hiper CR1241'in micro yapısına rağmen gösterdiği performans sizi çok şaşırtacak. 3cm'lik boyutu ile neredeyse 1 TL (2.6cm) ile aynı boyuta sahip olan CR1241 alt kısmında bulunan anahtarlık yuvası ile ister anahtarlığınızda, isterseniz cebinizde rahatlıkla taşıyabilirsiniz