Hiper
Hiper HTS-106 LCD Temizlik Seti


Çizmeden, iz bırakmadan temizliğin keyfine varın

Hiper HTS-106 kutu içerisinden çıkan fiber temizlik bezi ile yapacağınız tüm silme-temizleme işlemlerini korkmadan, çekinmeden yapabilirsiniz. Fiber bez ile ekran üzerinde gezdirdiğiniz bölümlerde çizik bulamayacağınız gibi meydana getirdiği akıl almaz temizliği sizi şok edecek. Ekranlara zarar vermeyen hassas bez olarak tabir edilen fiber bez, ekran yüzeyindeki mikroskobik çatlaklara girerek üstün temizlik sağlar.

Ulaşılamayan yerlere de Hiper HTS-106
Kutu içerisinden fiber bez ve özel solüsyonlu sıvı ile gelen şık fırçası ulaşılamayan zor bölgeler için tam çözümdür. Özellikle LCD monitör köşeleri ve kenarları ile klavye tuşları boşlukları için ideal olan fırça, yumuşak uçlu yapısıyla ulaşılamaz kavramını ortadan kaldırıyor.

Alkol içermeyen özel solüsyonlu sıvı
Hiper HTS-106’nın 100cc değerinde olan ve alkol içermeyen sıvısı temizlik setinin en önemli parçası sayılan ve zararsız kimysasal maddelerden yapılmış sıvısını mükemmel sonuç almak için ekrana ya da fiber beze sıkmanız yeterlidir. Biyolojik olarak doğada çözünebilen bir madde olan HTS-106’yı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.
 
Tüm ekranlı elektronik aletler için ideal çözüm
HTS-106 monitörden, notebook/netbook ekranına, LCD TV’den cep telefonuna kadar çok fazla kullanım alanına sahiptir. Pamuk veya yün içermediği için kullanım sırasında size zorluk çıkarmaz, antistatik olduğu için sildikten sonra bir süre tozların LCD ekran yüzeyine tutunması zorlaşacaktır. Kuru, nemli veya ıslak kullanılır, kir tutmaz ve hızlı kurur.