Hiper
Hiper UH100 8 Port USB Çoklayıcı8 Cihaza Aynı Anda Bağlanın

Hiper UH100 8 Portlu USB 3.0 Çoklayıcı ile 8 farklı USB cihazına aynı anda bağlanabilir, bilgi paylaşımı yapabilirsiniz. Üstelik bunu yaparken harici herhangi bir güç kaynağına ihtiyaç duymazsınız. 4 port  USB 3.0, 3 port USB 2.0 ve 1 port hızlı şarj yuvası sayesinde ekstra USB  portlara ihtiyaç duyan kullanıcılar için tasarlanmıştır.
5Gbps data aktarım hızı!

Cihazın üzerinde bulunan 4 adet USB 3.0 port ile verileri 5 Gbps/sn'lik hızlara kadar çıkaracaktır. USB 2.0 ürüne göre 5 kat daha hızlı çalışan USB 3.0 teknolojisi çalışma motivasyonunuzu arttırırken aynı zamanda size fazlasıyla zaman kazandıracaktır. Ayrıca ürünün üzerinde güç göstergesini gösteren led bulunmaktadır. Ayrıca Hiper UH100 cihazın üzerinde 3 port USB2.0 bulunmaktadır. Bu portlar sayesinde USB 2.0 destekleyen aygıtlarınızı da sorunsuz bir şekilde tam uyumlu olarak çalıştırabilirsiniz. 
Hızlı şarj imkanı

UH100 cihaz USB 3.0 VE USB 2.0 portlara ek birde hızlı sarj yuvasına sahiptir. Bu ek USB portu hızlı şarj imkanı tanıyor.. 2A gücünde çıkış kapasitesine sahip olan bu USB portuyla birlikte akıllı telefon ve tabletinizi normal USB portlarına oranla daha hızlı biçimde şarj edebilirsiniz


USB portlara güç verin

UH100cihazın her USB portunun altında güç butonları bulunmaktadır. Cihazı bilgisayarınıza taktığınızda USB portların yanında yer alan LED ışıkları yanmaya başlamaktadır.  Kullanmadığınız USB portlarını kapatmanız için tasarlanmış güç butonları sayesinde her portu ayrı ayrı açma kapatma imkanına sahipsiniz.


Tak ve Çalıştır

Hiper UH100 Tak ve Çalıştır özelliği ile güncel işletim sistemlerinde hiçbir sürücü yüklemesine gerek duymadan çalışabilmektedir.  USB arabirimine takıldığı andan itibaren okuma yapar.