Hiper
Hiper X-70 7 Tuşlu 4 DPI Destekli Gaming Mouse

Ergonomik Dizayn

 
Ergonomik dizaynı sayesinde elinize rahat oturur uzun süreli kullanımlarda yorgunluk hissi yaratmaz ve kesintisiz bir oyun keyfi yaşatır. Özel olarak tasarlanan kablosu kopmalara ve ezilmelere karşı sağlam bir yapıya sahiptir. Kablonun üzerinde bulunan ferit filtre koruması sayesinde RFI ve EMI parazitlerine karşı koruma sağlar. 
 

4 Farklı DPI Seçeneği

HIPER X70 Mouse’de 4 farklı dpi seçeneği bulunmaktadır.  Üstelik oyun esnasında dpi değişikliğine olanak sağlamaktadır. Ürünün üstünde bulunan DPI tuşuna basarak 800/1200/1600/2400 seçeneklerinden size en uygun hassaslık modunu seçerek daha etkin bir kullanım sağlayın. 

7 Farklı Led Işığı

HIPER X-70’nin üzerindeki 7 Farklı led ışık seçeneği bulunmaktadır. Devamlı değişen üzerindeki led ışıkları yarattığı görsel şölen ile oyun keyfinizi maksimuma çıkarmaktadır.

 

Floropolimer ayaklar ile rahat kaydırma

Düşük sürtünmeli floropolimer ayaklar hemen hemen tüm yüzeylerde sürtünmeyi önler. Ayrıca daha yumuşak ve hassas hareketlere imkan veren taban mimarisi iyileştirilmiş kesinlik sağlar ve sizi bir adım öne çıkarır..
 

Gelişmiş Optik Teknolojisi

Hiper Oyuncu Mouse’unuz gelişmiş optik sensör teknolojisi ile oyunlarda yüksek performans sağlar ve rakiplerinize karşı avantaj kazandırır.
 

7 Fonksiyonel Kullanım Tuşu

HIPER X-70 mouse üzerinde bulunan başta sağ ve sol tuşlar olmak üzere, Scroll Tuşu, DPIfonsiyon tuşu, 2X Tıklama tuşu ve ileri-geri fonksiyon tuşları ile size kolay kullanım imkânı tanır. Bu tuşlar sayesinde işlemlerinizi daha hızlı ve kolay gerçekleştireceksiniz.
 
 
Süper Hızlı Scroll

Süper hızlı scroll özelliği ile oyunlarda daha hızlı hareket kabiliyeti kazanın. Scroll tuşu ile ayrıca web tarayıcılarda da internet keyfini yaşayın.

 

Farklı Yüzeylerde Kullanım

Birbirinden farklı pek çok yüzeyde kullanıma uygundur. Oyun keyfini özgürce farklı yüzeylerde yaşayabilirsiniz

 

Teknik Ozellikler

•  Ergonomik ve aşırı rahat tasarım
•  Gelişmiş optic sensor teknolojisi
•  Ayarlanabilir DPI: 800/1200/1600/2400dpi
•  7 Adet Buton
•  Kablolu  Gaming  Mouse
•  7 Farklı LED ışığı
•  Sistem Gereksinimleri: Windows XP/Vista/7/8/10  Mac OS or Android OS