Hiper
HIPER L-520 ATX SİYAH 350W ATX KASA

İhtiyacınıza Yönelik Estetik çözümler

Hiper L-520 ihtiyaca yönelik düşünülmüş estetik çizgisiyle dikkat çekerken, özgün ön paneliyle de benzerleriyle farkını ortaya koyuyor. Ön üst tarafta yer verilen fiziksel tuşlarıyla da bir bütünlük oluşturan kasa bulunduğu ortama da ayrı bir hava katıyor. Birinci sınıf fırçalanmış metal kasa sade olmasının yanında şık duruyor. Ürün elbette sadece estetik görünmeyi hedeflemiyor. Aynı zamanda L-520 kasa bize soğutma ve kullanım kolaylığı olarak geri dönüyor.


 

 
  
 

Tüm Bağlantılar Elinizin Altında

Hiper L-520 kasada  iki adet  USB 2.0 yuvası başta olmak üzere  ses ve mikrofon girişleri kasa ile bütünlüğü bozmadan konumlandırılmış reset ve güç düğmeleri kolay erişiminiz için üst tarafa konumlandırılmıştır. Usb flash disk, hard disk, kulaklık, mikrofon, hoparlör olmak üzere onlarca cihazın bağlantısını rahatlıkla sağlayabilirsiniz.
 

 
Geniş İç Hacim Ve Yuvarlak Hatlar İle Kolay Montaj

350W PSU’su ile birlikte gelen L-520 kasa 3 adet 5.25”,  3 adet 3.5” lik ve 2 adet 2.5” SSD yuvaları ile fiyat-performans kategorisinde hemen ön plana çıkıyor.  Kasamız geniş iç hacim size çalışma kolaylığı sağlar. Bunun yanı sıra montaj esnasında oluşabilecek yaralanmaları önlemek için kenarlar özel olarak rulo şeklinde yuvarlatılmıştır. Böylece sağlıklı ve kolay montaj imkânı sağlanmıştır.
 

 
 Etkin soğutma sistemi

 
İyi bir bilgisayar kasasının temel olarak soğutma işlevinin çok iyi olması gerekmektedir. Hiper L-520 kasa bu ihtiyaca çözüm olarak üretilmiş özel bir kasadır. Arka panelde power supply üzerinde bulunan 12cm fanın haricinde PC bileşenlerinin etkili soğutulması için yine arka panelde 12cm’lik egzos fanı bulunmaktadır. Soğutmanın etkisini artırmak için ön panelde 12cm’e kadar fan takılmasına olanak tanıyan bir yuvanın yanında yan panelde de iki adet 12cm’lik fan yuvası daha siz kullanıcıların soğutma tercihinize sunulmuştur. Ayrıca yan panelin ızgaralı oluşu sağlıklı bir  hava akışı sağlayarak kasa soğutmasına ciddi katkı sağlamıştır.

 
 

 


 

Ekonomik yüksek Performans

Hiper L-520 kasamız için 350W çıkış gücüne sahip power supply özel olarak tasarlanmıştır. Birçok PC kullanıcısı için fazlasıyla yeterli olacak 350W power supply benzerlerinin çoğuna göre daha sessiz ve uzun ömürlüdür. Güçlendirilmiş kasa yapısı, 3 x SATA, 2 x 4pin ve 1 x PCIe  güç çıkışı, 12 cm fanı ile ekonomik çözümün yanında yüksek performans sunuyor.


 

 

 

 

Teknik Özellikler:

   

Grafik kartı boyutu

330 mm kadar destekler

Soğutma sistemi

1 x 12cm power supply fan
1 12cm  arka panel fan
1 x 120 mm ön panel fan yuvası 
2 x 120 mm sol   panel fan yuvası

Maksimum işlemci soğutucusu yüksekliği

150mm

Sürücü Yuvaları

3 x 5,25 "CD-ROM”
3 x 3.5 "HDD
2 x 2.5" SSD

PSU

ATX

Genişleme yuvaları

7 x PCI-E

Anakart Desteği

Standart ATX, Micro ATX, Mini-ITX

Kablo Yönetimi

Kablo yönlendirme delikleri

Boyutlar

D * W * H: 370 * 180 * 412mm

Ağırlık

Net Ağırlık: 4.2kg
Brüt Ağırlık 5.2kg