Hiper
Hiper NC-2000 4 Fanlı Gaming Notebook SoğutucuOyun Tutkunları İçin Tasarlandı

Hiper'in oyun tutkunları için tasarladığı NC-2000 notebook soğutucu, ergonomik yapısının yanında performans da arayan kullanıcılar için üretildi. 4 adet 120mm fan ile oluşan güçlü hava akımı plastik benzerlerinden çok farklı olarak soğuk havayı muhafaza edebilen ızgaralı alüminyum üst panelden geçerek bilgisayarınızı soğutur. Led ışıklı Kırmızı fanları ile performansının yanında şıklığı ile de dikkatleri üzerine çeker. Led ve fan kontrol düğmesi ile fan ve led seviyesini ayarlayabilirsiniz.
Süper sessiz ve etkili soğutma

Hiper NC-2000 kutu içerisinden çıkan USB kablosu ile bilgisayarınızın slotundan güç alan ultra sessiz 4 adet 12cm fan maximum 24 dBA'lık çok düşük bir ses seviyesine sahiptir. Fanlar duyulmayacak kadar sessiz çalışırken, mükemmel hava akımı ve soğutma sağlar. 4 fanı sayesinde bilgisayarınızın farklı ısınma noktalarına temas ederek ısınma sorununun çözümünü sağlar.  Hiper NC-2000'nin üstün soğutma performansı sayesinde bilgisayarınız serin kalır ve kullanım ömrü uzar.
Ayarlanabilir yükseklik seviyesi ile rahat kullanım

Hiper NC-2000 soğutucu, özel tasarımı ile notebookunuza ihtiyacınıza göre kullanımınızı rahatlatacak yükseklik seviyesi sağlamaktadır. Böylece hem notebook ekranını yükseltip göz seviyenize yaklaştırmış hem de klavyeyi daha ergonomik olan hafif eğimli şekilde kullanacaksınız.. Oluşabilecek sırt ve boyun ağrılarınıza da önlem almış olacaksınız.
Metal Üst Panel Izgara

Hiper NC-2000 metal üst ızgara yapısında üretilmiştir. Ürünün estetik yapısına ilave olarak metal üst ızgara tercihinde, hava akımının daha sağlıklı yayılabilmesi ve bu şekilde soğutmanın daha etkin olması hedeflenmiştir.2 adet USB Port

Hiper NC-2000'nin arka bölümündeki 2 adet USB port kullanıcılara soğutucuyu bağladıktan sonra extra 1 slot kullanma imkânı verir. Portları kolay erişim için soğutucunun arka bölümüne yerleştirilen NC-2000'nin led kontrolcüsü ile de ışık seviyesini ayarlayabilirsiniz.
Notebook Tutucular

NC-2000 üst yüzeyinin ön kısmında çapraz olarak yerleştirilmiş ön notebook tutucular kaymayı önler. Notebook tutucular, ön panel çıkışlarını kapatmayacak şekilde tasarlanmıştır. Bilgisayarın altında bulunan kauçuk ayaklar masaya tutunarak kaymayı önlemektedir.
 

Teknik Özellikler

12"-15"-17,3" Notebooklarda kullanılabilir
Hafif ve kolay taşınabilir tasarım
120mm 4 adet sessiz fan
Çalıştığında yanan mavi led ışıklar
2 Adet USB Giriş