Hiper CR7081 Kart Okuyucu
Hiper
Hiper CR7081Okunmayan kart kalmasın

Hiper CR7081’in tüm kartlara uyumluluğu ile, SD’den Extreme MS’e kadar tüm kartları okumak artık mümkün. Yapmanız gereken tek şey kartı uyumlu olduğu bölmeye yerleştirmek. Gerisini Hiper CR7081’e bırakın.
 
Tak ve Çalıştır
Hiper CR7081’in Tak ve Çalıştır özelliği ile güncel işletim sistemlerinde hiçbir sürücü yüklemesine gerek duymadan çalışabilen kart okuyucu, micro SD tipindeki kartlara uyum sağlar. USB arabirimine takıldığı andan itibaren okuma yapılırken aydınlanan LED ışığı okuyucunun o anda aktif olup olmadığı hakkında bilgi verir.
 
Cep telefonu, fotoğraf makinesi ve kameranıza sıkışıp kalmayın
Hiper CR7081’in çok yönlü kart okuma özelliği sayesinde, cep telefonu, fotoğraf makinesi, kamera veya buna benzer kayıt cihazlarından yaptığınız kayıtları kart aracılığı ile bilgisayarınıza veya televizyonunuza USB bağlantı kablosunu kullanarak atabilirsiniz. Yapmanız gereken kartı uygun olduğu slota yerleştirmek, okuyucuyu kablo ile bilgisayarınıza ya da televizyonunuza bağlamak. 
Plastik kasa yapısıyla daha hafif
Hiper CR7081’in dayanıklı, sert ve bunlara rağmen hafif kasası, küçük ve şık görünüşü ile birleşerek sizlere mükemmel bir çözüm ürünü olmayı hedefliyor.