Hiper

Hakkımızda

Yeniliklerin öncüsü olmak, sizleri, hayatınızı kolaylaştıracak teknolojilerle buluşturmak ve kaliteli hizmetlker sunmak bizim ilk hedefimiz. İşte bu yüzden ürünlerimizin kalitesine duyduğumuz güvenin göstergesi olarak arızalı ürünlerimizi birebir değiştiriyoruz.

Hakkımızda
 

Türkiye'de Bilgi Teknolojileri sektörünün öncülerinden olan Oksid Bilişim 1998 yılında kuruldu. Kurulduğu günden bu yana, yeni teknolojilerin öncüsü ve uygulayıcısı olarak sektöre ivme kazandıran Oksid Bilişim Türkiye geneline yayılan geniş satış ağı ile sektöründe hızlı ve sağlam adımlarla büyümektedir.
Oksid Bilişim, teknolojik yenilikleri ve performans değerlerini gözeten, müşterilerine her zaman en yeni ve en verimli teknolojileri sunmaktadır. Artan iş kapasitesi ile son yıllarda HIPER markasını da bünyesine katarak sektördeki teknolojik üstünlüğünü bir kez daha ispatlayarak kurumsal kimliğine de güç katmıştır.


Oksid Bilişim, uzun yıllardır edindiği tecrübe ve teknolojik birikimleri genişleterek Kasa, Klavye, Mouse, Hoparlör, Web Kamera, LCD Temizlik Seti, Laptop Adaptörü, Kulaklık, Mikrofon, dahili ve harici kart okuyucuları, Bluetooth, Network ürünleri, harici ve dahili USB ürünler, Anakartlar, Harici Sabit Disk kutusu gibi birçok ürünü HIPER markası altında ithalatını sürdürerek bu işte ne kadar ciddi ve kararlı olduğunu kanıtlamış ve ithalatçı kimliği ile de bu yenilikleri iş ortakları üzerinden Türkiye'deki kullanıcılar ile buluşturan güvenilir bir dağıtım kuruluşu olduğunu ispatlamıştır.


En büyük gücünü şirketin temelleri üzerine kurduğu çalışanlarının değerlerinden alan Oksid Bilişim ithalatını yaptığı HIPER'in satış ve pazarlama faaliyetlerini aralıksız ve birebir odaklanma ile sürdürerek, çalışanlarından çözüm ortaklarına ve müşterilerine kadar tüm paydaşlarıyla katma değerli bir iş yapım tarzına sahiptir. Bu bilinçle sektörümüzde her zaman yenilikçi olmanın verdiği avantajı da kullanıp liderliğin yanı sıra kalitenin de öncüsü olmayı hedefliyoruz.


Yenilikçi ve lider olmanın iki ana faktörü, müşterilerimizin talep ve beklentileri ile teknolojideki gelişmelere karşı göstermiş olduğumuz kurumsal reaksiyonumuz olmuştur. Bilgi ve deneyim düzeyimizi en yükseğe çıkartmanın ve en yararlı şekilde kullanabilmenin en doğru yolunun müşteri memnuniyeti odaklı ve teknoloji bilinçli yapılanma tarzını seçmek olduğunu düşünmekteyiz. Müşterilerimizi sürekli dinliyor, teknolojideki gelişmeleri yakından takip ediyor ve yol haritamızı bu bilgiler ışığında çiziyoruz.


Vizyonumuz Bilişim sektörüne yön veren girişimciler arasındaki yerini her geçen gün daha da yükseltecek yeni girişim ve hedeflere yönelerek müşterilerine daha geniş hizmetler sunabilmek. Müşteri potansiyelimizi yükselterek firmamızın dinamik yapısını ulusal boyutta daha da zirveye taşımak, yenilikçi teknoloji, çözüm ve hizmetleriyle müşterilerini zirveye taşıyan öncü güç olmaktır.

Misyonumuz Tüm ürünlerimizin kullanıcılara öncelikle teknolojik yenilik, verimlilik ve en üst kaliteyi sağlamak temel misyonumuzdur. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, kurumsal altyapısıyla kaynaklarını sürekli genişleterek ve yenileyerek bilgi teknolojileri konusunda, müşterilerimize artı değer sağlayan çözümler üretmek hedefimizdir.